Pasiekimai

Pasiekimai

Sveikinimai laureatams ir konkursų dalyviams. Išsirinkite mokslo metus:
I tarptautinis akordeonistų konkursas (Solec Kujawski, Lenkija)
Patricija Makutonovič II vieta Mokytojas Raimondas Sviackevičius
16-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas
Kvartetas:
David Avetisyan (saksofonas altas)
Lukas Yla (bosinė gitara)
Danielius Skeivelas (gitara)
Jonas Filmanavičius (mušamieji)
I vieta
ansamblių kategorijoje
Milda Deltuvaitė III vieta
instrumentų kategorijoje
Mokytojas Andrej Poliavikov
I tarptautinis Algirdo Ločerio akordeonininkų konkursas
Akordeonų kvintetas:
Patricija Makutonovič
Edvin Cilindz
Salvijus Aukštuolis
Edgaras Dičpinigaitis
Rimantas Treigys
I vieta ir Grand prix Mokytoja Rita Auksoriūtė
V tarptautinis Prano Stepulio kamerinių liaudies instrumentinės muzikos ansamblių konkursas
Kanklių ansamblis:
Lauryna Labutytė
Kotryna Platūkytė
Emilija Filipenkovaitė
Greta Narkevičiūtė
I vieta Mokytoja Violeta Čiūtienė
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Naujene 2017“(Latvija)
Edgaras Dičpinigaitis I vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Rimantas Treigys II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
XI respublikinis jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Aleksandr Skriabin 145 – osioms gimimo metinėms
Viktorija Kovalčuk II vieta Mokytojas Jurgis Aleknavičius
XXV Juozo Pakalnio respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas
Andrej Beliajev (trombonas) I vieta Mokytojas Tauras Adomavičius
Koncertmeisterė Birutė Tubinytė-Merlo
Augustinas Vitkus (obojus) III vieta Mokytojas Linas Šalna
Koncertmeisterė Danga Kraujalienė
Ričardas Jenkelevičius (trombonas) III vieta Mokytojas Tauras Adomavičius
Koncertmeisterė Birutė Tubinytė-Merlo
Aleksandras Sockis (tūba) III vieta Mokytojas Mindaugas Rarivanas
Koncertmeisterė Birutė Tubinytė-Merlo
Tarptautinis akordeonistų konkursas Vilnius 2017
Akordeonų kvintetas:
Patricija Makutonovič
Edvin Cilindz
Salvijus Aukštuolis
Edgaras Dičpinigaitis
Rimantas Treigys
II vieta Mokytoja Rita Auksoriūtė
Lietuvos akordeonistų konkursas Vilnius 2017 m.
Akordeonų kvintetas:
Patricija Makutonovič
Edvin Cilindz
Salvijus Aukštuolis
Edgaras Dičpinigaitis
Rimantas Treigys
I vieta Mokytoja Rita Auksoriūtė
Salvijus Aukštuolis II vieta Mokytojas Raimondas Sviackevičius
Patricija Makutonovič III vieta Mokytojas Raimondas Sviackevičius
XIII nacionalinis Jono Švedo konkursas
Lauryna Labutytė II vieta Mokytoja Violeta Čiūtienė, koncertmeisterė Birutė Tubinytė - Merlo
Kotryna Platūkytė III vieta Mokytoja Violeta Čiūtienė, koncertmeisterė Birutė Tubinytė - Merlo
Emilija Filipenkovaitė Laureato diplomas Mokytoja Violeta Čiūtienė, koncertmeisterė Birutė Tubinytė - Merlo
Tarptautinis kamerinės muzikos konkursas „Musica Brillante“
Rapolas Tamuliūnas (violončelė)
Viktorija Kovalčuk (fortepijonas)
III vieta Mokytojai Valentinas Kaplūnas ir
Jurgis Aleknavičius
II tarptautinio akordeonistų konkursas „Liepsnojantys akordeonai 2017“
Edvin Cilindz Grand Prix Mokytoja Liudmila Daunorienė
Edgaras Dičpinigaitis I vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Ruslan Grimbovskij II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
IV tarptautinis Viktoro Radovičiaus jaunųjų stygininkų konkursas
Anastasija Loboda II vieta Mokytoja Stasė Kuncienė, koncertmeisteris Jurgis Aleknavičius
Tarptautinis muzikos ir meno mokyklų jaunųjų akordeonistų festivalis – konkursas, skirtas Vaclovui Furmanavičiui atminti
Edvinas Cilindz Grand Prix Mokytoja Liudmila Daunorienė
Edgaras Dičpinigaitis Laureato diplomas Mokytoja Liudmila Daunorienė