X tarptautinis muzikos konkursas „Cantabile” |
||
Ludvic Lahayne | I vieta | Mokytoja Kristina Tuinylienė |
V tarptautinis muzikos konkursas „Andantino” |
||
Ludvic Lahayne | I vieta | Mokytoja Kristina Tuinylienė |
I Juozo Tallat-Kelpšos vardo respublikinis jaunųjų dirigentų konkursas |
||
Augustas Vėjas Galkis | I vieta Geriausio konkurso dirigento diplomas |
Mokytoja Valerija Skapienė |
Aleksandr Cygankov | I vieta Specialusis prizas už geriausiai atliktą J. Tallat-Kelpšos kūrinį ,,Čiūto'' |
Mokytoja Renata Gilienė |
Monika Paugaitė | III vieta | Mokytoja Valerija Skapienė |
Nacionalinis B.Dvariono pianistų ir stygininkų konkursas |
||
Rokas Skarulskis | Laureato diplomas | Mokytoja Roma Jaraminaitė, koncertmeisterė Saulė Lapėnaitė |
IV Respublikinis A.Livonto jaunųjų stygininkų konkursas |
||
Rokas Skarulskis | II vieta | Mokytoja Roma Jaraminaitė, koncertmeisterė Saulė Lapėnaitė |
6-asis tarptautinis vokalistų konkursas „Christmas talent league” |
||
Beatričė Abariūtė | I vieta | Mokytoja Giedrė Rimšaitė |
Respublikinis Tomo Leiburo populiariosios dainos konkursas „Prie pasakų miesto” |
||
Austėja Nociutė | I vieta D kategorija |
Savarankiškas pasiruošimas |
III Respublikinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Rudens POP-JAZZ” |
||
Jefim Romančik | Grand Prix | Mokytojas Kęstutis Pavalkis |
I Respublikinis jaunųjų vokalistų konkursas Irenos Jasiūnaitės vardo premijai laimėti |
||
Laura Katkauskaitė | III vieta | Mokytola Natalja Krauter, koncertmeisterė Gintarė Rudaitytė |
Kira Suchoručko | Diplomas | Mokytola Natalja Krauter, koncertmeisterė Gintarė Rudaitytė |
Vilniaus m. bendrojo lavinimo mokyklų sportinio orientavimosi varžybos |
||
Domantas Rutkauskas | I vieta | Mokytojai Jūratė Lazauskiene ir Rimantas Dūda |
IV tarptautinis vokalistų ir instrumentalistų konkursas „Olimpia” |
||
Kristina Klačok, Gabija Remeikytė | I vieta (fortepijonas, 4 amž. kategorija) |
Mokytoja Elle Raaliste |
IX Respublikinis vaikų ir jaunimo dainavimo konkursas „Rudens spalvos“ |
||
Amelija Braziulė | I vieta | Mokytoja Irena Brazauskienė, koncertmeisterė Elina Maslakova |
Kira Suchoručko | II vieta | Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Gintarė Rudaitytė |
Laura Katkauskaitė | II vieta | Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Gintarė Rudaitytė |
Gabija Jareckaitė | III vieta | Mokytoja Irena Brazauskienė, koncertmeisterė Elina Maslakova |