Pasiekimai

Pasiekimai

Sveikinimai laureatams ir konkursų dalyviams. Išsirinkite mokslo metus:
Tarptautinis konkursas LLORET DE MAR „SUMMER TALENT LEAGUE“ 2019, Ispanija
Karolina Lyndo I vieta Mokytoja Indrė Launikonytė
IV tarptautinis konkursas Manhatane
Pijus Paškevičius Auksinis medalis Robertas Beinaris
XI solistų konkursas „JAUNIEJI MAESTRO-2019“
Vaidotas Gudauskas E kategorija Laureato diplomas Mokytojas Liutauras Navickas, koncertmeisterė Kristina Tuinylienė
Tarptautinis konkursas „Di Muzika della Val Tidone“, Italija
Aleksas Filipenkovas III vieta Mokytoja Dalia Šešelgienė, koncertmeisterė Saulė Lapėnaitė
IX Tarptautinis tradicinės ir klasikinės muzikos konkursas – festivalis „HARMONIA“ Turkijoje
Petras Kisielius I vieta Mokytojas Dainius Pocius
Respublikinis vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos konkursas „Lakštingalų slėnis“
Gabriela Ždanovičiūtė I vieta Mokytoja Vita Sasnauskienė
V tarptautinis vokalo konkursas MUZIKOS TALENTŲ LYGA 2019. Džiazo kategorija
Gabriela Ždanovičiūtė I vieta Mokytoja Vita Sasnauskienė
XXVII Respublikinis Juozo Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais konkursas
Elena Uyukina I vieta Mokytojas Vilimantas Vitartas, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
Ričardas Jenkelevičius I vieta Mokytojas Marius Balčytis, koncertmeisterė Birutė Tubinytė-Merlo
Vytautas Jaskevičius II vieta Mokytojas Mindaugas Rarivanas, koncertmeisterė Birutė Tubinytė-Merlo
Gabrielius Songaila Diplomas Mokytojas Andrius Stasiulis, koncertmeisterė Saulė Lapėnaitė
Augustinas Vitkus Diplomas Mokytojas Linas Šalna, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
Vilniaus miesto mokyklų žaidynės Turizmo „B“ grupės varžybos
Vaikinų komanda I vieta Mokytojas Rimantas Dūda
Merginų komanda III vieta Mokytojas Rimantas Dūda
Tarptautinis akordeonistų konkursas „MEHFEST“ Belgrade
Akordeonų orkestras I vieta Vadovė Rita Auksoriūtė
Akordeonų kvintetas (I-II kl.) I vieta Mokytoja Rita Auksoriūtė
Akordeonų kvintetas (II-IV kl.) I vieta Mokytoja Rita Auksoriūtė
Edgaras Dičpinigaitis X kategorija
II vieta
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Ruslan Grimbovskij IX kategorija
I vieta
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Matas Sabaliauskas IX kategorija
II vieta
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Lukas Lazinka VIII kategorija
II vieta
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Katažyna Basiulis VII kategorija
II vieta
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Respublikinis styginių instrumentų lietuviškos pjesės konkursas, skirtas pedagogo Tado Šerno atminimui
Morta Taločkaitė I vieta Mokytojas Valentinas Kaplūnas, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
Barbora Gailiūtė III vieta Mokytojas Valentinas Kaplūnas, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
XII jaunųjų pianistų konkursas, skirtas Felix Mendelsson Bartholdy 210-osioms gimimo metinėms
Kristiana Jodko III vieta Mokytojas Jurgis Aleknavičius
X Lietuvos jaunųjų atlikėjų konkursas „Sentimentai valsui 2019“
Morta Taločkaitė
Žygimantas Ivanauskas
Laureato diplomas Mokytojas Valentinas Kaplūnas
Gabriela Snipes Laureato diplomas Mokytoja Vaiva Klovaitė, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
I Respublikinis Juozo Tallat-Kelpšos vardo jaunųjų dainininkų konkursas
Vakarė Banuškevičiūtė I vieta Mokytoja Irena Brazauskienė, koncertmeisterė Elina Maslakova
Tadas Imbrasas II vieta Mokytojas Liutauras Navickas, koncertmeisterė Kristina Tuinylienė
Ona Černiauskaitė II vieta Mokytojas Liutauras Navickas, koncertmeisterė Kristina Tuinylienė
Anna Sviridiuk III vieta Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
Gabrielė Andrulytė III vieta Mokytoja Irena Brazauskienė, koncertmeisterė Elina Maslakova
XIV Nacionalinis Jono Švedo konkursas
Rojus Kovalkovas I vieta Mokytojas Nerijus Martinaitis, koncertmeisterė Elle Raaliste
XIII Tarptautinis akordeonistų konkursas ASCOLTATE
Ruslan Grimbovskij I vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Matas Sabaliauskas II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Lukas Lazinka II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Katažyna Basiulis II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Respublikinis populiariosios ir džiazo muzikos vokalistų konkursas-festivalis „Metamorfozės 2019”
Karolina Lyndo 9-10 kl. kategorija
I vieta
Mokytoja Indrė Launikonytė
Gabriela Ždanovičiūtė 9-10 kl. kategorija
II vieta
Mokytoja Vita Sasnauskienė
Kamilė Pukštaitė 9-10 kl. kategorija
III vieta
Mokytoja Giedrė Rimšaitė
Laura Kastanauskaitė 11-12 kl. kategorija
I vieta
Mokytoja Indrė Launikonytė
Robert Vincukevič 11-12 kl. kategorija
III vieta
Mokytoja Indrė Launikonytė
III Nacionalinis studentų ir moksleivių pianistų koncertmeisterių festivalis-konkursas
Rūta Naruševič Diplomas Mokytoja Natalija Gylienė
Tarptautinis akordeonistų konkursas „Vilnius 2019“
Akordeonų kvintetas
Edgaras Dičpinigaitis,
Ruslan Grimbovskij,
Matas Sabaliauskas,
Jordanas Šagovas,
Lukas Lazinka
I vieta Mokytoja Rita Auksoriūtė
Edgaras Dičpinigaitis III vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Ruslan Grimbovskij Diplomas Mokytoja Liudmila Daunorienė
Respublikinis pučiamųjų instrumentų solistų ir kamerinių ansamblių konkursas „Amabile“
Elena Uyukina II vieta Mokytojas Vilimantas Vitartas, koncertmeisterė Danga Kraujalienė
Lietuvos akordeonistų konkursas VILNIUS 2019
Edgaras Dičpinigaitis I vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Ruslan Grimbovskij II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Katažyna Basiulis II vieta Mokytoja Liudmila Daunorienė
Lietuvos akordeonistų konkursas VILNIUS 2019
Akordeonų kvintetas
Edgaras Dičpinigaitis,
Ruslan Grimbovskij,
Matas Sabaliauskas,
Jordanas Šagovas,
Lukas Lazinka
I vieta Mokytoja Rita Auksoriūtė
Akordeonų kvintetas
Katažyna Basiulis,
Arvaidas Vitkauskas,
Elzė Vaitkevičiūtė,
Eva Vitkovska,
Lukas Lazinka
II vieta Mokytoja Rita Auksoriūtė
Tarptautinis Jono Aleksos jaunųjų dirigentų konkursas
Denis Vysokovych Diplomantas Mokytoja Valerija Skapienė, koncertmeisterė Janina Kalinaitė
II Tarptautinis kamerinės muzikos konkursas „MUSICA BRILLANTE“
Barbora Gailiūtė
Kristiana Jodko
Diplomantės Mokytojai Valentinas Kaplūnas
ir Jurgis Aleknavičius
I Respublikinis jaunųjų pianistų-koncertmeisterių konkursas „Accompagnato“
Julija Andrejeva Diplomanto vieta Mokytoja Natalija Gylienė
Orientavimosi sporto varžybos (jaunių merginų grupė)
Lukrecija Aranauskaitė
Austėja Šironaitė I vieta Mokytojai Lina Grigonienė ir
Rimantas Dūda
Gabija Vareikaitė
Šaudymo varžybos „Taiklioji akis“, skirtos Lietuvos kariuomenės dienai paminėti
Martynas Mockevičius I vieta Mokytojai Lina Grigonienė ir
Rimantas Dūda
XII tarptautinis jaunųjų talentų konkursas „Tautiniai akcentai muzikoje“
Indrė Staniulytė I vieta Mokytoja Laima Romoslauskienė, koncertmeisterė Kristina Tuinylienė
Justina Jurgelevič III vieta Mokytoja Laima Romoslauskienė, koncertmeisterė Kristina Tuinylienė
Anna Sviridiuk III vieta Mokytoja Natalja Krauter, koncertmeisterė Elle Raaliste
Tarptautinis festivalis – konkursas „Golden Apple“ ( Kišiniovas, Moldova)
Karolina Lindo Grand Prix Mokytotojai Vita Sasnauskienė ir
Indrė Launikonytė
IV tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas – festivalis „Sapņi piepildās“ (Daugpilis, Latvija)
Karolina Lindo I vieta ir
Grand Prix
Mokytotojai Vita Sasnauskienė ir
Indrė Launikonytė
II tarptautinis Vaclovo Furmanavičiaus jaunųjų akordeonistų konkursas – festivalis
Lukas Lazinka I vieta
A3 kategorija
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Katažyna Basiulis II vieta
A3 kategorija
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Edgaras Dičpinigaitis Grand Prix
A4 kategorija
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Ruslan Grimbovskij I vieta
A4 kategorija
Mokytoja Liudmila Daunorienė
Matas Sabaliauskas III vieta
A4 kategorija
Mokytoja Liudmila Daunorienė
VII Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas Rygoje
Kristiana Jodko III vieta Mokytojas Jurgis Aleknavičius
II Tarptautinis konkursas – festivalis „WORLD HARMONY“
Vakarė Banuškevičiūtė I vieta Mokytoja Irena Brazauskienė