Pirmasis respublikinis Juozo Tallat-Kelpšos vardo jaunųjų dainininkų konkursas

2019 04 10 / 13:07

Balandžio 6 dieną mūsų konservatorija suskambo jaunais balsais iš visos respublikos - įvyko Pirmasis respublikinis Juozo Tallat-Kelpšos vardo jaunųjų dainininkų konkursas. Skambūs, jauni balsai užpildė konservatorijos salę. Gėrėjomės talentingų jaunuolių balsais ir muzikine išraiška.

Džiaugiamės, kad vokalinė kultūra Lietuvoje  tokio aukšto lygio. Konservatorijų moksleiviai, vedami talentingų pedagogų parodė labai brandų lygį. Jų dainavimo kultūra atitinka visus tarptautinius kriterijus. O ir neformalaus ugdymo moksleiviai dainavo labai šauniai.

Tenka pasidžiaugti kompetetingos komisijos sklandžiu darbu. Už Juozo Tallat-Kelpšos privalomą dainą atlikėjams buvo įteikti specialūs prizai, už kuriuos labai dėkojame mūsų rėmėjams. Taip pat labai dėkojame partneriui, Operos ir Baleto teatrui, ir asmeniškai teatro vadovui Jonui Sakalauskui, už specialiųjų prizų įsteigimą. Labai buvo netikėta, kai Jonas Sakalauskas pats atvyko į konkursą ir įteikė laureatams prizus.

Džiaugiamės didžiule muzikos švente, džiaugiamės mūsų laureatais, kurie B1 kategorijoje iškovojo pirmą ir trečią vietas,  o B2 kategorijoje laimėjo dvi antras ir trečią vietą.

Sveikiname laureatus ir diplomantus, o jų pedagogams dėkojame už paruošimą.